piątek, 19 marca 2010

kolczykowo.

Praca wre: lepię, gotuję, maluję i wstawiam na bloga :) Kolczyki kolorowe, wesołe - w moim stylu.





piątek, 12 lutego 2010

od sztucznej szafy do prawdziwej pasji.

bez przesadyzmu był o ciuchach. teraz będzie... hmmm, sami zobaczycie. (; w każdym razie, będzie wkładane w to serce.

*

Wczoraj siedziałam i rob
iłam kartki walentynkowe dla znajomych. Jak już je skończyłam, to stwierdziłam, że chyba mnie grypa dopadła. I dzisiaj nie poszłam do szkoły - cała praca na nic.
Ale, żeby nie było, zdjęcia dodam. :)